Okna

Eurookna

Dřevěná okna jsou v oblibě pro svou energetickou úsporu a protihlukovou ochranu. To ocení hlavně majitelé objektů situovaných v rušné ulici. Díky použití nejmodernějších technologií povrchové úpravy, se s minimální údržbou dočkáte dlouhé životnosti výrobku, jež přečká nejednu generaci.

Dřevěná eurookna se nepoužívají jen při výstavbě nových moderních objektů, ale i při rekonstrukci památkových budov. Zde se řídíme požadavky památkového úřadu. Provádíme také restaurátorské práce oken a dveří.

Provedení oken

Smrkový hranol třívrstvý napojovaný nebo bez napojení. Dle přání zákazníka lze zvolit druh dřeviny (borovice, meranti, dub) na objednávku.
Na okna je použito celoobvodové kování ROTO NT. Okapnice jsou v provedení eloxovaný hliník, který dodáváme stejně jako krytky kování a kliky v několika barevných odstínech. Povrchová úprava našich oken je ekologicky nezávadná. Používáme vodou ředitelnou barvu REMMERS - brilantní lazurovací barevné odstíny. Impregnace materiálu se aplikuje máčením a samotný nástřik se provádí vysokotlakým stříkáním. Zasklívání provádíme standardně izolačními dvojskly certifikace pro izolační zasklení v souladu s normou EN 1279-5.