O nás

Proč zakázku svěřit naší firmě?

Naši zákazníci upřednostňují osobní a individuální přístup při řešení jejich situace, spíše než výběr a nákup interiéru v obchodních centrech. Důvodů je několik - chtějí se odlišit od klasické šedi typových interiérů z velkovýroby, typový nábytek designově neladí s dalším vybavením bytu, domu či kanceláře, nábytek v klasických rozměrech nepasuje do atypického prostoru a není tak využita celá plocha nebo se nábytek naopak nevejde, a v neposlední řadě pocit, že se Vám někdo maximálně věnuje, rozumí Vám a vyrobí a zařídí pro Vás interiér přesně podle Vašich představ, který bude přesně pasovat do Vašeho prostoru a budete se v něm cítit pohodlně a dobře po dlouhou dobu.

Jak postupujeme?

  1. Přijedeme k Vám
  2. Zkonzultujeme a navrhneme možná řešení
  3. Zaměříme prostor
  4. Vyrobíme nábytek přesně podle Vašich představ a přání
  5. Dovezeme a namontujeme

Máme vlastní výrobu a vlastní montážní pracovníky. V případě kuchyní rádi pomůžeme s výběrem vestavných spotřebičů u jednoho z našich partnerů - SlevyElektro.cz, iViki.cz; a spotřebiče taktéž odborně zapojíme a namontujeme.

Zabýváme se taktéž výrobou atypického interiéru, kancelářského nábytku, ložnic, skříní, lůžek, dětských pokojů. Prohlédněte si naši práci na stránce REALIZACE
Spolupracujeme s architektonickými ateliéry jako např. h3, Schrapnel, arch I.Mišák - A studio atd. Díky této spolupráci je možné docílit komplexního řešení pro celý Váš interiér. Bude tak zachována jednotnost a stejný vizuální styl a design Vašeho nábytku.